Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 січня, 03:10:41

Чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

29.02.2016   07:56Агенцiя

Чемпіонат відбувся 27 лютого у навчально-спортивній базі ЧОО ФСТ "Україна".

В змаганнях взяли участь 160 спортсменів з Чернигова,таких спортивних шкіл: КДЮСШ ЧОО ФСТ "Україна", Обл. ДЮСШ "Колос", Районна ДЮСШ "Колос", КДЮСШ ЧОО ФСТ "Спартак", Бк."Антей", Ск."Окстант", "Кік-Джитсу", Центр здорового способу життя "Level Up" та області: м.Щорса, м. Ніжин, м. Бобровиця, м. Новгород-Сіверський.

За результатами найяскравіших поєдинків суддівский та тренерський колектив визнав кращих кікбоксерів:

За волю до перемоги:
Логінов Іван - Рай. "Колос", тр. Осіпенко Р.М.
Остапенко Кирил - "Level Up", тр. Алієв С.С.

За кращу техніку:
Єрко Михайло - Обл ДЮСШ "Колос", тр. Єрмілов Ю.С.
Лілікович Микита - ФСТ "Спартак", тр. Іваненко В.М.

Цього разу традиційний грошовий приз - "Найперспективніший кікбоксер Чернігівщини", від Заслуженого тренера України Кужельного А.В. отримав Пінчук Дмитро - м. Щорс, тр. Закревський О.А.

За результатами змагань сформована команда з найкращіх кікбоксерів, які будуть відстоювати честь Чернігівської області на Чемпіонаті України в м. Київ.

Дякуємо департаменту сімї, молоді та спорту ЧОА (Лемеш Н.П), ЧОФ кікбоксинга (Москаленко И.И), Адаменко Д.Н за підтримку та організацію змагань.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини