Юних олімпійців привітав голова ОДА
Спортсмени-біатлоністи, члени юнацької олімпійської команди України Сергій Телень і Христина Дмитренко, сьогодні були гостями Чернігівської облдержадміністрації.
Земляків-олімпійців разом із тренерами Ігорем Ященком та Світланою Ворчак приймав у своєму кабінеті голова ОДА Валерій Куліч.
Приводом для зустрічі стало здобуття 16-річною чернігівкою Христиною Дмитренко "історичного золота" на ІІ зимових Юнацьких олімпійських іграх, які тривали з 11 по 22 лютого в норвезькому місті Ліллехаммер. Із цим здобутком Христину привітав Валерій Куліч і директорка департаменту сім’ї молоді та спорту Ніна Петрівна Лемеш, яка зауважила символізм цієї перемоги.
«Ліллехаммер – «золотий» для України. Далекого 1994 року на Олімпійських іграх у цьому місті біатлоністка Валентина Цербе здобула першу медаль незалежної України, а цьогоріч там само Христина Дмитренко виборола перше «золото» юних українських олімпійців», – сказала Ніна Лемеш.
У ході зустрічі голова ОДА і за сумісництвом голова обласного осередку Олімпійського комітету Валерій Куліч привітав олімпійців, вручив стипендійні сертифікати від партнера Чернігівського осередку НОК України та у неформальній обстановці за чашкою чаю поспілкувався зі спортсменами і тренерами про змагання та умови розвитку спорту на Чернігівщині.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.