Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 01:54:31

Володимир Чуланов працюватиме у структурі "Десни"

22.02.2016   07:35Агенцiя

Керівництво "Десни" прийняло рішення запропонувати посаду в структурі клубу півзахиснику команди Володимиру Чуланову.

Нагадаємо, що вихованець чернігівського футболу під час нинішнього зимового антракту після розставання з командою залишився без роботи. Сам Чуланов і прокоментував цю інформацію.

— Ще два роки тому під час неформальної розмови зі мною президент футбольного клубу зауважив, що коли настане час, як-то кажуть, повісити бутси на цвях, зможу розраховувати на роботу у структурі клубу. Не скажу, що я пропустив цю фразу, повз вуха. Проте й особливого значення їй тоді не надав. Бо думалося: мені ще грати і грати. Однак… Хоча тридцять років – вік у футболі не граничний, трапляється різне. В осінній частині нинішнього чемпіонату я виходив на поле майже виключно на заміну. І тільки в кількох матчах з'являвся у стартовому складі, заміняючи травмованих. А потім було оприлюднено тренерський вердикт, який – треба визнати – не був позбавлений логіки. І він став для мене неначе сніг на голову. Ситуацію ж пом'якшило те, що президент клубу не забув свою обіцянку дворічної давнини. Мені передали, що він радить усе ретельно обміркувати і, якщо не надумаю продовжити кар'єру гравця в якійсь іншій команді, пристати на його пропозицію. А з вуст безпосередньо президента я почув це, коли спілкувався з ним у телефонному режимі. Зійшлися на тому, що працюватиму в клубній структурі. І уже в березні маю виходити на роботу. Щиро вдячний Олексію Едуардовичу за підтримку. В ситуації, у якій опинився, вона по-особливому важлива.

Разом із тим хочу наголосити: я ціную добре ставлення до мене чернігівських фанатів. Спасибі вам, друзі! І давайте адекватно сприймати те, що маємо. Адже навіть у такому футбольному центрі, як Запоріжжя, не змогли зберегти тамтешній "Металург", І у той же час он уже скільки літ відірвані від професіонального футболу Вінниця, Житомир, Хмельницький, футбольні традиції яких відомі. А наша "Десна", незважаючи на усі шторми і бурі, залишається на плаву.

Та чи мав би Чернігів сьогодні професіональну футбольну команду, а не те, що першолігову, якби не Чеботарьов? Адже дивімося правді в очі: будь-яка реальна підтримка міста та області відсутні. СФК "Десна" ось уже шостий рік самотужки тягне нелегкого воза. Більше того, не обходиться без бажаючих вставляти палки в колеса. Але всупереч цьому президент футбольного клубу нині поставив амбітні цілі.

Серед іншого він поділився з фанатами: омолоджена і водночас підсилена до рівня Прем'єр-ліги команда, що має у своєму розпорядженні добротні основне і запасне поля, належним чином упорядковану навчально-тренувальну базу і дитячу футбольну Академію, яка бере участь у проекті Мессі, - такою йому бачиться "Десна" уже найближчого часу. А що стосується безпосередньо сьогоднішніх реалій… Сам за себе говорить уже той факт, що у "Десні" немає жодних заборгованостей по заробітній платі. Водночас профінансовано двотижневий навчально-тренувальний збір, на який команда виїздила у Грузії. А на березень намічено "десант" у Туреччину.

Разом із тим чудово розумію уболівальників, які хочуть бачити у команді більше вихованців чернігівського футболу. Щоправда, на фініші осіннього напівсезону у складі "Десни" в одному з матчів можна було бачити на полі одразу шістьох місцевих гравців. Але це — епізод. І, до того ж, тут, як на мій погляд, важлива не тільки (і, мабуть, не стільки) кількість, скільки якість. Тож на завершення, гадаю, доречними будуть слова з відомої пісні-довгожительки: "…придут честолюбивые дублеры – дай Бог, им лучше нашего сыграть".

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.