Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 02:48:57

А шахи – розвиваються! ФОТОрепортаж

21.02.2016   14:41Агенцiя

Протягом трьох днів у Чернігові на базі спеціалізованої спортивної школи №1 проходили міські змагання з шахів серед школярів.

Підводячи підсумки, головний суддя змагань констатував, що шахи  у місті – розвиваються. Якщо раніше у змаганнях серед дівчат було представлено 2-3 школи, то зараз аж 10 команд. А команда хлопців налічує аж 19 шкіл. Такого ніколи не було. Кількість шахматистів  у місті збільшується, тобто – шахмати розвиваються.

Переможці отримали Грамоти та подарунки від партнерів – ПриватБанку. Серед дівчат 1-ше командне місце посіла школа №12, друге місце зайняла команда дівчат зі школи №32, а команда школи №18 за кращими показниками стали третіми у турнірі. Кращими серед хлопців стала команда школи №3, друге місце посіла команда школи №5, а третє місце завоювала команда школи №15. Турнір пройшов вдало, всі учасники проявили спортивний характер йдучи до перемоги.

Фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.