Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 19:54:46

У районному центрі зростають кращі бійці України, Європи й світу

20.02.2016   12:10

В нашій області швидко розвивається новий різновид єдиноборств – хортинг.

Це визнають розробники хортингу, задуманого як український національний вид спорту. А на Чернігівщині в свою чергу центром розвитку цього бойового мистецтва є Семенівка, де вже вдруге відбувся чемпіонат області.

30-40 секунд – і двобій завершено. Здається, таке можна побачити тільки в кіно. Або на чемпіонаті області з хортингу, що пройшов у Семенівці. І це не показовий виступ, а справжній поєдинок. А ця швидкість і вправність дій – показник рівня підготовки бійців. Чемпіонат зібрав спортсменів з Семенівки, Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського й Козельця.

Чемпіонат області пройшов удруге – обидва рази невипадково в Семенівці, адже в місцевій ДЮСШ тренуються чемпіони України й світу. Ця школа – гордість обласної Федерації хортингу, розповідає її керівник Павло Коровкевич.

Учасники змагань – від дітей 7 років і до дорослих. Даниїл Горєлий, представник Семенівської ДЮСШ, переміг у двох вікових групах: своїй (а цьому одинадцятикласнику — 17) і в дорослій (18-35 років). А на минулому чемпіонаті змагався в двох вагових категоріях: при власній вазі 70 кг бився в категорії 80 кг і переміг. Сам пояснює це не тільки фізичною, а й моральною та інтелектуальною підготовкою, притаманною хортингу, а ще підтримкою близьких.

Чемпіонка області Марина Меднікова підкреслює, що займаються в секції тільки за умови гарного навчання в школі.

Хортинг передбачає кілька напрямків: крім двобоїв, в яких є і ударна, і борцівська техніка, є ще показові виступи, воєнно-прикладний напрям, а загалом – ціла система виховання. Розроблені навчально-методичні програми для всіх вікових груп. Це й привертає до занять і новачків, і тих, хто нещодавно займався іншими видами спорту.

Для всіх учасників чемпіонат – це підготовка до всеукраїнських змагань, які пройдуть у березні.

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини