Відзначили спортивний ювілей
Учасники та призери Олімпійських ігор, європейських та світових чемпіонатів, провідні тренери, фахівці з фізичної культури і спорту, меценати та благодійники, причетні до олімпійського руху на Чернігівщині, відзначали вчора 25-річчя утворення Національного Олімпійського Комітету України.
![](/uploads/12810-m.jpg)
Проводила святкову зустріч відома чернігівська спортсменка, а нині — директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш. Вона коротко нагадала присутнім історію Олімпійського руху в Україні та на Чернігівщині і привітала з ювілеєм.
Представниці Національного Олімпійського комітету Олена Пахольчик та Вікторія Весєлова вручили подяки НОК України Валерію Кулічу, члену НОК України, голові обласного осередку НОК України, Ніні Лемеш, заслуженому майстру спорту України з біатлону, учасниці Олімпійських ігор, Віктору Кияновському, голові правління ПАТ "Ічнянський завод сухого молока та масла" та Денису Хренову, в. о. Генерального директора ПАТ Сан ІнБев Україна, які активно підтримують чернігівських спортсменів, а також активістам олімпійського руху в області Володимиру Лучку, Сергію Іващенку, Миколі Аксюті та колективу Державного центру олімпійської підготовки з біатлону.
Голова облдержадміністрації Валерій Куліч, який також очолює обласний осередок НОКу, привітав спортсменів та вручив грамоти Відділення Національного олімпійського комітету в Чернігівській області.
— Дякую усім тренерам та їх вихованцям, які своєю наполегливою працею, високими спортивними досягненнями прославляють не лише нашу область, а й усю Україну, — сказав Валерій Куліч.
Спілкування учасників олімпійського руху Чернігівщини відбулось у теплій, невимушеній атмосфері.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.