Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:08:15

Відбулася Асамблея Чернігівського обласного осередку НОК України

05.12.2015   11:45Агенцiя

Відбулось щорічне засідання Асамблеї обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

На порядку денному були окреслені такі питання: звіт про діяльність осередку за 2015 рік, звіт ревізійної комісії, затвердження кошторису доходів та витрат, обрання нових членів обласного відділення і члена Виконкому та затвердження змін і доповнень до Положення Чернігівського осередку НОК України.
Робота відділення визнана задовільною.

Наступний рік – олімпійський, тому спортивна спільнота покладає величезні надії на нашу збірну, в складі якої будуть представники області. Наразі вже двоє чернігівчан здобули ліцензії - боксер Дмитро Митрофанов та представниця кульової стрільби Олена Костевич. Також паралімпієць, футболіст Олег Лень буде захищати честь краю на Паралімпіаді-2016.

Обласний осередок Національного олімпійського комітету України виділив кошти на стипендії нашим олімпійцям і на 2016 рік — на час підготовки до найголовніших спортивних змагань наступного року.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.