Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 вересня, 09:44:33

У Чернігові відбувся Кубок міста з плавання

26.11.2015   15:44

22 листопада в плавальному басейні «Ашер» відбувся Кубок м. Чернігова з плавання. В змаганнях взяли участь 78 спортсменів, серед яких були представники КДЮСШ ФСТ „Україна”, ДЮСШ інвалідів м. Чернігів та комплексної ДЮСШ м. Славутича.

Запекла боротьба проходила на дистанції 50 метрів. Юнаки змагались у чотирьох вікових групах: 1999 р.н. і старше, 2000-2001 р.н., 2002-2003 р.н., 2004 р.н., а дівчата у двох: 2001 р.н. і старше та 2002 р.н. і молодше.

Переможцями з вільного стилю у своїх вікових групах стали: Анна Носова (ДЮСШ інвалідів м. Чернігів), Анна Головачова, Ілля Федоров, Кирило Ничипоренко, Владислав Муравйов та Дмитро Мороз (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

У брасі кращими були: Марина Максимець (КДЮСШ м. Славутич), Карина Каретіна, Влад Лазько, Антон Гриб, Олександр Якименко, Ростислав Чуба (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

У батерфляї кращий результат показали Валя Хабел, Герман Верхалйотов (КДЮСШ м. Славутич), Анна Головачова, Євген Костромін, Владислав Муравйов, Дмитро Мороз (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

Золоті нагороди з кролю на спині отримали Анна Носова (ДЮСШ інвалідів м. Чернігів), Анна Мазуренко, Всеволод Риженко, Данило Артюх, Захарій Веремій (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

Наприкінці змагань спортсмени змагались у змішаній естафеті 4 х 50 м. комплексного плавання, де перемогу вибороли представники КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів у складі Анни Мазуренко, Ростислава Чуба, Анни Головачової та Дмитра Мороза.

До змагань спортсменів підготували тренери-викладачі КДЮСШ ФСТ „Україна" - Любов та Надія Сізих, Григорій Якуга.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості підтримує переселенців 18:40

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговцявідповідно на Корюківщину.

Поліція Чернігівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху 18:15

Співробітники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.

Мобільний клас із мінної безпеки курсує Чернігівщиною 17:51

Сьогодні киїнські ліцеїсти мали змогу дізнатися про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів їх види, наслідки необережного поводження, а також основні вимоги у разі виявлення підозрілих предметів.

Патрульні виявили медпрепарати, які можуть бути наркотичними речовинами 17:09

Вчора на стаціонарному посту "Кіпті" патрульні поліцейські під час контролю транспортних засобів звернули увагу на громадянина, що був пасажиром мікроавтобусу Mercedes.

В пам'ять поліцейських, які героїчно загинули під час оборони Чернігова, висадили вічнозелені дерева 16:23

Сьогодні співробітники поліції разом з родинами загиблих колег висадили туї на знак вічної пам’яті про Володимира Настича, Дмитра Музирьова, Дмитра Лук’яненка та Олексія Христенка

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини