Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 18:54:14

З нагоди 25-річчя заснування НОК України в Чернігові відбулись змагання з волейболу

25.11.2015   11:32

У Чернігові на базі ЗОШ № 19 відбувся відкритий турнір з міні- волейболу серед дівчат 5-6 класів (груп початкової підготовки).

Вже традиційно за підтримки міського центру «Спорт для всіх», кінотеатру 7D CINEMA та міської федерації волейболу проводяться змагання серед найменших волейболісток міста. У турнірі взяли участь п’ять команд, а це більше 60 юних волейболісток.

«Головною метою таких заходів є залучення дітей до систематичних занять спортом, популяризація олімпійського руху в області, пропаганда активного сімейного відпочинку», - сказав на відкритті заходу заступник директора міського центру «Спорт для всіх», відповідальний секретар міської федерації волейболу Андрій Філоненко - Рівно за місяць вся спортивна громадськість нашої країни святкуватиме 25-ту річницю заснування НОК України. Вітаємо всіх прихильників здорового способу життя і з наступаючою знаменною подією».

За підсумками змагань перемогла команда Ірини Ярмоленко, ДЮСШ «Чернігів».

Всі учасниці турніру отримали квитки до кінотеатру 7D CINEMA, солодкі подарунки та сертифікати від організаторів і спонсорів заходу.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression