Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 вересня, 10:55:50

Відбулося чергове засідання виконкому Чернігівського обласного осередку НОК України

21.11.2015   08:02Агенцiя

19 листопада в залі засідань Чернігівської обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання виконкому Чернігівського обласного осередку НОК України.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:
- про перспективи розвитку олімпійських видів спорту в області, про визначення пріоритетності олімпійських видів спорту, розроблення стратегії розвитку олімпійських видів спорту в області;
- про критерії визначення десятки найкращих спортсменів та тренерів області за рік, спільно з АСЖУ, план проведення фотоконкурсу НОК України та конкурсу спортивних журналістів в області, про розрахунок по випуску інформаційної книги «Олімпійське сузір’я Чернігівщини»;
- про святкування 25 - річчя створення НОК України;
- Про зміни до Положення про обласний осередок НОК України;
- Про обрання нових членів обласного осередку НОК України;
- Про проведення Асамблеї обласного осередку НОК України.

На засідання Виконкому був запрошений срібний призер Чемпіонату Європи з боксу серед юнаків 2001-2002 р.н в м. Анапі (Росія) Олександр Гречаник, якому була вручена одноразова грошова винагорода згідно Договору про співпрацю з ПАТ «САН ІнБев Україна».

На засіданні Виконкому були прийняті рішення: про створення робочої групи, щодо визначення пріоритетності олімпійських видів спорту, про затвердження плану проведення фотоконкурсу НОК України та конкурсу спортивних журналістів в області, про проведення організаційної роботи по святкуванню 25-річчю створення НОК України, погодити зміни та доповнення до Положення про обласний осередок НОК України та провести 3 грудня 2015 року Асамблею обласного осередку НОК України.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості підтримує переселенців 18:40

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговцявідповідно на Корюківщину.

Поліція Чернігівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху 18:15

Співробітники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.

Мобільний клас із мінної безпеки курсує Чернігівщиною 17:51

Сьогодні киїнські ліцеїсти мали змогу дізнатися про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів їх види, наслідки необережного поводження, а також основні вимоги у разі виявлення підозрілих предметів.

Патрульні виявили медпрепарати, які можуть бути наркотичними речовинами 17:09

Вчора на стаціонарному посту "Кіпті" патрульні поліцейські під час контролю транспортних засобів звернули увагу на громадянина, що був пасажиром мікроавтобусу Mercedes.

В пам'ять поліцейських, які героїчно загинули під час оборони Чернігова, висадили вічнозелені дерева 16:23

Сьогодні співробітники поліції разом з родинами загиблих колег висадили туї на знак вічної пам’яті про Володимира Настича, Дмитра Музирьова, Дмитра Лук’яненка та Олексія Христенка

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини