Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 вересня, 10:09:10

Володимир Хоменко зустрівся зі спортивним активом Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка

17.03.2012   07:47

16 березня у рамках проведення Року спорту та здорового способу життя, оголошеного Указом Президента України Віктора Януковича, відбулася зустріч голови Чернігівської облдержадміністрації, голови обласного осередку Національного олімпійського комітету України Володимира Хоменка зі спортивним активом Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка.

У зустрічі взяли участь заступник голови облдержадміністрації, заступник голови обласного осередку НОК України Віктор Тканко, ректор ЧНПУ ім. Т. Г. Шевченка, голова регіонального відділення Олімпійської академії України, професор Микола Носко, завідувачі кафедр, викладачі факультету фізичного виховання ЧНПУ ім. Т. Г. Шевченка, студенти, спортсмени, представники ЗМІ.

Володимир Хоменко зауважив, що у 2011 році, проголошеному Роком освіти, в області відбувся прорив у галузі освіти у цілому. Зараз планується введення в експлуатацію 7 шкіл – більше, аніж за попередні 20 років. Відповідно, Рік спорту та здорового способу життя також потребує конкретних кроків з покращення спортивної матеріально-технічної бази та поліпшення досягнень спортсменів області.

Відповідаючи на запитання чернігівських спортсменів, призерів Олімпійських ігор та міжнародних змагань, очільник області розповів про плани розвитку спортивної інфраструктури, зокрема, перспективи функціонування стадіону ім. Гагаріна, плани створення у Чернігові багатофункціонального спортивного комплексу для проведення змагань з ігрових видів спорту, єдиноборств, культурно-масових заходів.

Він також зазначив, що, окрім забезпечення розвитку спорту великих досягнень, одним з головних завдань цього року є і пропаганда здорового способу життя серед усього населення області. Всі ці завдання можна реалізувати лише спільними зусиллями.

Володимир Хоменко підкреслив, що обласна державна адміністрація, представницькі органи влади, починаючи з районних рад та закінчуючи обласною, будуть підтримувати ініціативи спортивного активу.

Ще минулого року було прийнято розпорядження облдержадміністрації “Про підготовку та проведення в області у 2012 році Року спорту та здорового способу життя”, яким передбачено низку заходів, спрямованих на активізацію розвитку фізичної культури і спорту на теренах області.

За вагомі спортивні результати на чемпіонаті світу з біатлону серед юніорів Володимир Хоменко вручив подяки Аллі Гіленко та Артему Тищенку, привітав Ігоря Чередінова, визнаного НОК України кращим тренером лютого, подарував олімпійську літературу обласному відділенню Олімпійської академії України.

Учасники зустрічі переглянули презентацію проекту гімну Чемпіонату Європи з футболу 2011 року, оглянули приміщення університету, залу спортивної боротьби, лабораторію біомеханіки спорту, повболівали на матчі з волейболу суперліги чемпіонату України

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості підтримує переселенців 18:40

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговцявідповідно на Корюківщину.

Поліція Чернігівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху 18:15

Співробітники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.

Мобільний клас із мінної безпеки курсує Чернігівщиною 17:51

Сьогодні киїнські ліцеїсти мали змогу дізнатися про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів їх види, наслідки необережного поводження, а також основні вимоги у разі виявлення підозрілих предметів.

Патрульні виявили медпрепарати, які можуть бути наркотичними речовинами 17:09

Вчора на стаціонарному посту "Кіпті" патрульні поліцейські під час контролю транспортних засобів звернули увагу на громадянина, що був пасажиром мікроавтобусу Mercedes.

В пам'ять поліцейських, які героїчно загинули під час оборони Чернігова, висадили вічнозелені дерева 16:23

Сьогодні співробітники поліції разом з родинами загиблих колег висадили туї на знак вічної пам’яті про Володимира Настича, Дмитра Музирьова, Дмитра Лук’яненка та Олексія Христенка

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини