Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 квітня, 16:55:24

Волейбольний уїк-енд

26.10.2015   16:11Агенцiя

Перший раунд змагання розіграшу кубка України з волейболу серед чоловічих команд три дні тривав у спортзалі Чернігівського національного педуніверситету. У групі «А» змагалися 4 команди.

У першому турі глядачі мали змогу спостерігати за місцевим дербі, де «Буревісник» переміг «Педуніверситет» – 3:1 (27:29, 25:17, 25:21, 25:10). Без напруги «Локомотив» (Харків) розібрався з командою «Бахмут» (Артемівськ) – 3:0 (25:17, 25:16, 25:20).

Наступного дня «Педуніверситет» здолав «Бахмут» – 3:2 (25:19, 13:25, 25:22, 23:25, 15:10), а харківський «Локомотив» переграв «Буревісник» – 3:0 (25:15, 25:16, 25:17). Все вирішувалось у третьому турі. Спочатку «Локомотив» не зустрів опору від «Педуніверситету» – 3:0 (25:16, 25:10, 25:14), а в принциповому матчі «Буревісник» довів свою перевагу над «Бахмутом» – 3:0 (25:20, 25:20, 25:22).

У підсумку «Локомотив» набрав 9 очок, «Буревісник» – 6, «Педуніверситет» – 2, «Бахмут» – 0. Продовжать боротьбу за кубок «Локомотив» і «Буревісник».


Віктор Береговий
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини