Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 20:49:36

Свято футболу в Ніжині

22.10.2015   09:19

20 жовтня у Міському палаці культури міста Ніжина Ніжинською міською федерацією футболу було проведено урочисте підведення підсумків футбольного сезону 2015 року.

Серед запрошених на святі були присутні голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович та його заступник Володимир Курбаков, міський голова Ніжина Анатолій Лінник.
Протягом всього свого існування Ніжинська міська федерація футболу приділяє велику увагу популяризації футболу в м. Ніжині.

І одним із тих, хто вболіває за розвиток футболу в Ніжині, є Володимир Хейбарович Мамедов, який багато років свого життя віддав футболу. Від імені Федерації футболу України голова ЧОФФ Геннадій Прокопович вручив голові Ніжинської міської федерації футболу Володимиру Мамедову почесну відзнаку ФФУ за багаторічний внесок в розвиток футболу в Україні.

Серед тих, хто також зробив свій немаленький внесок у розвиток футболу в Ніжині, і Шошев Шлімон Дем’янович, Бринза Микола Семенович, Сімонов Арсеній Францевич, Таран Юрій Володимирович, Кураш Дмитро Петрович, Бойко Олексій Олексійович та багато інших.
У 2015 році Ніжинською міською федерацією футболу проведено першість міста серед ветеранів, де перше місце зайняла команда «Ветерани Ніжина». Серед дорослих проведено турнір з міні-футболу, в якому взяли участь найсильніші команди Ніжина та району. Перемогу в турнірі отримала команда «Динамо».

Окрім того, у Ніжині проводився чемпіонат міста з футболу серед дорослих команд, безперечним фаворитом якого також стала команда «Динамо».

Достойно представляли Ніжин і юні футболісти. Так, у вересні цього року у місті Суми відбувся фінал Всеукраїнських змагань з футболу на призи Клубу «Шкіряний м’яч» - кубок «Coca-Cola» в старшій віковій групі серед юнаків 2001 року народження.

З-понад 800 команд, які стартували в Кубку восени 2014 року, до фіналу дісталися 8 команд. Серед них і команда загальноосвітньої школи № 9 з міста Ніжина. У своїй віковій групі наші хлопці зустрілися з однолітками із Дніпропетровська, Тернополя та Конотопа.

За різницею забитих та пропущених м’ячів наша команда посіла ІІ місце у своїй групі. Проте, юні футболісти змогли налаштуватися на матч за ІІІ місце і впевнено перемогти команду м. Хмільника.
Кращим гравцем турніру визнано також гравця цієї команди Владислава Мазуна.

В Чемпіонаті області з футболу серед аматорських команд першої ліги перемогу виборола команда «Динамо». Активним учасником Чемпіонату області з футболу серед аматорських команд вищої ліги була команда «Фрунзівець», яка також представляє місто Ніжин і зайняла ІІІ місце у Чемпіонаті міста Ніжина з футболу у сезоні 2015 року.

В урочистій обстановці футбольна громадськість Ніжина привітала із закінченням сезону всіх, хто причетний до футболу і вніс вагомий внесок в розвиток ніжинського футболу. Це футбольні клуби, які представляють різні вікові категорії, і тренери, і кращі гравці, і гордість та слава ніжинського футболу – його ветерани.

Голова Чернігівської обласної федерації футболу передав у подарунок Ніжинській міській федерації футболу та дівочій команді з футболу комплекти футбольних м’ячів. А також вручив комплект нагород футбольному клубу «Динамо» за зайняте перше місце в Чемпіонаті області з футболу серед команд першої ліги та почесні грамоти президенту ФК «Динамо» Дмитру Курашу та кращому гравцю команди Роману Литвину за їх внесок у розвиток футболу в Ніжині.

Зала міського плацу культури була вщент заповнена присутніми, які не тільки радо вітали всіх, хто піднімався на сцену, а й учасників художньої самодіяльності, які також приєдналися до вітань
Федерація футболу Чернігівської області іще раз вітає всю футбольну громаду Ніжина із звершенням сезону.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини