Сезон уже не за горами
Минулорічний футбольний сезон для чернігівської “Легенди” склався не так, як команда бажала. У чемпіонаті України у вищій лізі серед жіночих команд наші землячки одержали срібні нагороди, хоча планували золоті. І в фіналі Кубка країни програли.
![](/uploads/1829-m.jpg)
В обох випадках дорогу до чемпіонських медалей і кубка їм перетнула харківська команда “Житлобуд – 1”, яка вже не один рік є головним суперником. До того ж чернігівки невдало виступили й у кваліфікаційному раунді ліги чемпіонів УЄФА, де далі боротьбу за європейський кубок продовжила кіпрська команда “Аполон”.
На нинішній сезон гравці й керівництво “Легенди” поставили для себе найвищі планки – стати чемпіонками і виграти Кубок країни.
Команда з січня готується вдома. Тренування проходять щоденно на власній базі, спорткомплексі “Хімік”, у тренажерному залі. Регулярно проводяться товариські зустрічі з командами юнаків ДЮСШ Чернігова. Про подальші тренувальні плани говорити складно, оскільки бракує коштів на поїздку. Коли вони з’являться, то, можливо, продовжать підготовку до сезону в Закарпатті й зіграють в одному – двох турнірах.
Гравці тренуються із задоволенням, особливо стараються молоді за роками – півзахисниці Таміла Хіміч, Інна Томілко, Ганна Давиденко, Ганна Кочнєва, нападниці Дарина Кравець, Тетяна Казаренко. Всі вони – вихованці місцевої ДЮСШ “Спартак”. Дехто з них уже виступав торік за основний склад “Легенди”, добре себе зарекомендував.
Склад “Легенди” дещо змінився. До російської команди “Мордовочка” (Саранськ) перейшли кращий бомбардир чемпіонату України – 2011 Юлія Корнієвець і Наталія Сухорукова. Кольори мінської команди “Звездочка” захищатиме Тетяна Шрамок.
Ворота пермської “Зірки” “на замку” триматиме Катерина Самсон. Тренером у цій команді працюватиме Олександр Мітько. Оскільки його тренерське місце в “Легенді” звільнилося, то чернігівських воротарок тренуватиме досвідчений наставник Юрій Грузнов.
Чемпіонат України стартує 21 квітня. У вищій лізі гратиме 10 команд. Це – наша “Легенда”, “Житлобуд – 1” (Харків), “Нафтохімік” (Калуш), “Дончанка” (Донецьк), “Іллічівка” (Маріуполь), “Ятрань” (Умань), “Родина” (Костопіль), АТЕКС (Київ), котрі й торік виступали, а також дебютанти – друга команда “Житлобуд – 1” (Харків) і команда з Луганська.
Між турами чемпіонату проходитимуть кубкові зустрічі. Фінал розіграшу кубка заплановано на кінець серпня.
Основні конкуренти “Легенди” також прискіпливо готуються до нового сезону, оновлюють свої склади. За команду “Житлобуд – 1” заявлено троє гравців національної збірної Білорусі й півзахисницю з “Дончанки”. Шукає нових гравців і калуська команда “Нафтохімік”. За неї побажали виступати колишні гравці “Легенди” і збірної команди України Олена Ходирєва та Ольга Бойченко. Можливо, прикарпатки дозаявлять ще 3–4 гравців із далекого зарубіжжя.
Керівництво “Легенди” одержало запрошення відвідати Польщу з дружнім візитом. 13 травня вони зіграють матч із національною збірною країни, а 15 травня – з провідним польським жіночим клубом.
http://vid.cn.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=6563&Itemid=65
Віктор Береговий, “Чернігівські відомості“
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.