Всеукраїнський олімпійський урок для юних спортсменів Коропщини
16 жовтня в культурно-спортивному комплексі «Аполлон» (місто Короп) відбувся Всеукраїнський олімпійський урок для школярів району.
Серед гостей — директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Ніна Лемеш та дворазовий бронзовий призер Чемпіонату світу з біатлону, багаторазовий призер Європи, переможець та призер етапів Кубку світу Андрій Дериземля; а також майстер спорту України зі спортивно-бального танцю Олександра Шелковата майстер спорту з художньої гімнастики Ангеліна Шевчук.
Честь підняти державний прапор випала найкращим спортсменам Коропщини — Денису Жидку та Іванні Редько.
Зі словами вітань до присутніх звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич:
— Одним із пріоритетних завдань держави є всебічна підтримка молоді, яку влада реалізує спільно з громадою через якісну зміну підходів до виховання дітей, їх гармонійного розвитку.Асаме таке близьке спілкування з легендами українського спорту спонукатиме юних спортсменів до ще кращих результатів та до нових вагомих перемог.
Від імені керівництва облдержадміністрації Леонід Сахневич подарував волейбольним командам професійні спортивні м’ячі. А представники Національного олімпійського комітету України вручили кращим спортсменам району та їх тренерам нагороди і подарунки.
У рамках проведення Всеукраїнського олімпійського уроку учасники заходу приєдналися до акції Національного олімпійського комітету України «DolіkeOlympians» та разом з майстром спорту України з художньої гімнастики Ангеліною Шевчук виконали олімпійську зарядку.
Після офіційної частини в КСК «Аполлон» розпочалися змагання команд району із міні-футболу.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.