ІV Міжнародна наукова конференція “Актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання та спорту” розпочалася у Чернігові
20 жовтня у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка розпочала роботу ІV міжнародна наукова конференція “Актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання та спорту”, присвячена пам’яті А. Лапутіна.
У конференції взяли участь науковці з 15 областей і 30 міст України, а також представники вищих навчальних закладів Москви і Санкт-Петербурга (Російська Федерація), Мінська, Пінська та Гомеля (Республіка Білорусь).
З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Микола Олексійович Носко.
У рамках пленарного та секційних засідань наголошувалося, що ключовим завданням науковців та органів виконавчої влади має стати безумовне виконання рішень Громадської гуманітарної ради при Президентові України щодо розвитку в Україні фізичної культури і спорту в контексті формування здорового способу життя, популяризації масового і професійного спорту, розвитку спортивної інфраструктури.
Під час конференції презентовано “Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Серія: Педагогічні науки. Фізичне виховання та спорт”. У збірнику, затвердженому ВАК України, як фахове видання, опубліковано 173 наукові статті, підготовлені провідними фахівцями даного напрямку з різних регіонів України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Республіки Польща, США, Латвійської республіки, Королівства Саудівська Аравія.
Віталій Барбаш, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.