Фанати "Десни" хочуть перейменувати одну з вулиць Чернігова на честь Юхима Школьнікова
Фанати чернігівської "Десни" опублікували заяву про збір підписів за перейменування однієї з вулиць міста на честь видатного гравця та тренера "Десни":

На виконання вимог Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки" від 09.04.2015 р № 317-VIII багато вулиць міста Чернігова буде перейменовуватися.
Ультрас чернігівської "Десни" ініціюють збір підписів за для перейменування однієї з вулиць міста на честь видатного гравця та тренера Десни - Юхима Григоровича Школьнікова, людини, яка зробила величезний вклад в розвиток футболу в м. Чернігові.
Під час матчу "Десна" - "Гірник", який відбудеться 27 вересня кожен вболівальник зможе залишити свій підпис на підтримку даної ініціативи.
Довідка:
Юхим Григорович Школьніков (31 січня 1939 - 3 вересня 2009).
Юхим Григорович народився 31 січня 1939 року в м. Чернігові, український футболіст і тренер, майстер спорту, заслужений тренер України.
З 1960 року грав за чернігівську "Десну". В 1965 році, коли він виступав у складі збірної УРСР в Індії, Бірмі та Тайланді (забив 8 голів), отримав запрошення перейти в московський "Спартак" від Миколи Старостіна, але прийняв рішення залишитися в чернігівській команді.
Після закінчення ігрової кар’єри тренував команду "Хімік" (Чернігів), яка під його керівництвом стала Чемпіоном УРСР серед колективів фізичної культури. В 1977 році на базі "Хімік" була відроджена "Десна", яка в 1982 році зайняла 2 місце в українській зоні Другої лігі СРСР. Також працював спортивним директором чернігівської "Десни".
Останні новини Чернігівщини
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.
Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37
Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.