Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 01:00:09

Семенівські юнаки представлятимуть країну на світовому чемпіонаті з хортингу

18.09.2015   07:11Агенцiя

З 25 вересня 2015 року на території Польщі (м. Кендзежин-Козьле) пройде Перший Чемпіонат Світу з хортингу. На сьогоднішній день відомо, що заявки на участь у ньому вже подали 10 країн.

Нашу країну будуть представляти більше сотні спортсменів, серед яких - двоє семенівців (!) - Товстиженко Юрій та Дейнеко Олексій.

До речі, це єдині представники з Чернігівської області.

Спочатку планувалося залучити значно більшу кількість спортсменів з Чернігівщини, у т. ч. із Семенівки, але, на превеликий жаль, у зв'язку з обмеженими фінансовими можливостями нашу область преставлятиме лише двоє юнаків із Семенівки. Представників Семенівщини могло б бути й більше, але не знайшлося достатньої підтримки для того, щоб залучити більше талановитої молоді до участі у змаганнях Світового (!) рівня. Адже батьки семенівських спортсменів не мають змоги фінансувати участь своїх дітей у Чемпіонаті Світу. Щож, сталося так, як сталося...

А нам усім наразі залишається тільки побажати юним спортсменам та їхньому тренеру Денису Буданову гідно представити наш край та державу на Світових змаганнях. Тож "тримаємо кулаки" за наших хлопців!

http://semenovka.at.ua/

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини