Три футболістки з "Легенди" гратимуть у двох товариських зустрічах із жіночою збірною Португалії
Наставник національної жіночої збірної команди України Володимир Рева оприлюднив список з 21-ї футболістки, викликаних на навчально-тренувальний збір для участі у двох товариських зустрічах із жіночою збірною Португалії.
Матчі проти представниць Піренеїв відбудуться 19 та 21 вересня о 17:00 у містах Туча та Тавейра відповідно.
Найбільше гравців до розташування національної команди делегували пермська «Зірка-2005» та рязанська «Рязань-ВДВ» - одразу по чотири представниці. По три гравці прибули з чернігівської «Легенди-ШВСМ» та харківського «Житлобуду-1».
Тренувальний збір та товариські матчі відбудуться у рамках підготовки «синьо-жовтих» до старту у відбірковому циклі ЧЄ-2017. Нагадаємо, що у українки стартують у кваліфікації 22 жовтня матчем проти жіночої збірної Румунії.
Склад збірної України:
Воротарі: Ірина Саніна («Житлобуд-1», Харків), Катерина Самсон («Рязань-ВДВ», Росія), Ірина Зварич («Зірка-2005», Росія)
Захисники: Любов Шматко («Легенда-ШВСМ», Чернігів), Мар’яна Іванишин («Гурнік», Польща), Лідія Шпак («Ніва-Белкард», Білорусь), Дарія Кравець («Зоркий», Росія), Ірина Василюк, Ольга Басанська (обидві − «Рязань-ВДВ», Росія), Тетяна Чорна («Росіянка», Росія)
Півзахисники: Таміла Хіміч («Легенда-ШВСМ», Чернігів), Христина Єременко, («Житлобуд-1», Харків), Надія Хаванська («Дончанка-Азов», Росія), Анастасія Філенко («Надєжда-Днєпр», Білорусь), Дарія Апанащенко, Ольга Бойченко, Ія Андрущак (усі - «Зірка-2005», Росія), Людмила Пекур («Рязань-ВДВ», Росія), Тетяна Романенко («Сувон», Південна Корея)
Нападники: Ольга Овдійчук («Житлобуд-1», Харків), Тетяна Козиренко («Легенда-ШВСМ», Чернігів)
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Разом будуємо простір турботи для бізнесу у Чернігові: Регіональний офіс «Зроблено в Україні» та Офіс податкових консультантів об’єднують зусилля задля підтримки підприємців 10:24
У вівторок в Офісі податкових консультантів, що діє на базі Чернігівської ДПІ, відбулася презентація нового спільного сервісу Державної податкової служби України та Державної служби зайнятості. Участь у заході взяли підприємці-початківці, які отримали мікрогрант від служби зайнятості на відкриття бізнесу.
19 лютого: цей день в Україні і світі 08:36
День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.