Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 22:29:25

До занять фізичною культурою та спортом залучено 7,7 тис. осіб у 106 спортивних клубах області

11.09.2015   09:53Агенцiя

До Дня фізичної культури і спорту.

За даними Держстату України, упродовж 2014 р. в області для  фізкультурно-оздоровчих занять населення було задіяно 26 стадіонів з трибунами на 1500 місць, 415 спортивних залів площею не менше 162 кв.м., 3 лижні бази на 100 пар лиж і більше, 3 плавальні басейни, 761 футбольне поле, 290 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 254 майданчики (гімнастичні містечка) з тренажерним обладнанням, 21 тенісний корт, кінно-спортивну базу тощо.

Спортивна робота проводилася з 58 видів спорту, з них 23 – олімпійські. Найбільш популярними залишаються футбол, легка атлетика, волейбол, бокс.

У минулому році систематично займалися спортом 24,6 тис. жителів області, з них 64% відвідували дитячо-юнацькі спортивні школи.

В 11 видах спорту для інвалідів займалися 406 осіб із особливими потребами.

Крім занять спортом, 86,1 тис. осіб займалися фізкультурою та оздоровленням.

Із розвитком спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи пов’язали свою трудову діяльність близько 2 тис. жителів області.

За 2014 р. витрати у сфері фізичної культури та спорту становили 52,3 млн. грн, з яких 82% – кошти з місцевих бюджетів, майже 5% – із державного бюджету, понад 8 та 5% – з фондів соціального страхування та позабюджетних коштів відповідно.

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини