Матч "Іллічівець" - "Десна" перенесено
Матч 7-го туру Першої ліги "Іллічівець" - "Десна" (Чернігів), який повинен був відбутися 5-го вересня, перенесено на більш пізній термін.
Причина - виклик чотирьох гравців "Іллічівця" (Мигунова, Дуця, Мишнева і Безбородько) до молодіжної збірної України на матчі проти Македонії (кваліфікація на ЧЄ-2015/17, гра відбудеться 5-го вересня) та Данії (товариська гра, 9-е вересня).
Згідно регламенту ПФЛ матч переноситься, якщо клуб делегує до збірних (юнацької, молодіжної чи національної) чотирьох або більше футболістів.
Нагадаємо, раніше через ідентичну причину був перенесений матч "Іллічівець" - "Суми", який був запланований на 26-е серпня.
Дати проведення цих ігор стануть відомі пізніше.
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.