Чернігівські представники стрільби вдало виступили на чемпіонаті України
З 27 лютого по 04 березня у Львові відбувався чемпіонат України з кульової стрільби в приміщенні.

Чернігівські стрілки на цих змаганнях продемонстрували свій стабільно-високий рівень.
Чернігівка Олена Костевич здобула впевнені перемоги у олімпійських вправах ПП-2 (493,6 очок) та МП-5 (779,9 очок). Зі своїми подругами по команді Світланою Чередіновою та Мартою Мозговою Олена була першою у командному заліку в вправі ПП-2 (1122 очок) та третьою у командному заліку у вправі МП-5 (1676 очок).
Ще один представник нашої області Юрій Попружний у вправі ПП-3 (681,9 очок) здобув срібло, пропустивши вперед лише іменитого стрільця з Рівного Олега Омельчука.
Галина Авраменко у вправах ГП-11 А та ГП-11 була відповідно першою та другою.
Останні новини Чернігівщини
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє