Матч Кубку України з футболу у Чернігові
В рамках підготовки до проведення матчу Кубку України з футболу між командами «Десна» Чернігів та «Ворскла» Полтава відбулася організаційна нарада.
22 серпня о 10 годині у приміщенні Музею історії футболу ФК «Десна» на території «ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів» за участю представників обох футбольних клубів, які візьмуть участь у грі, представників силових структур та організаторів матчу відбулася нарада, яка була покликана організувати проведення цього матчу на найвищому рівні.
Директором матчу від Федерації футболу України призначений голова Чернігівської обласної федерації футболу – голова Комітету з безпеки стадіонів ФФУ Геннадій Прокопович, офіцер безпеки ФФУ – перший заступник голови Чернігівської обласної федерації футболу Анатолій Свистун.
Під час наради було особливо наголошено на необхідності проведення матчу на високому рівні, щоб наше місто отримало не лише свято якісного, а й безпечного, футболу. Велика увага під час наради приділялася питанням безпеки під час проведення матчу: було скоординовано дії представників міського відділу внутрішніх справ, міського відділу ДСНС, служби безпеки стадіону та представників безпеки обох команд.
Вечірня гра показала, що гра була проведена на високу організаційному рівні. Всі служби вжили необхідних заходів безпеки та діяли у рамках, визначених регламентом.
До речі, в основний та додатковий час гра закінчилася з рахунком 1 – 1. В серії післяматчевих пенальті перемогу отримала команда «Ворскла» з Полтави з рахунком 4 – 2 над господарями поля чернігівською «Десною».
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.