Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 23:22:12

Бокс у «Десні» за правилами «АІВА»

06.08.2015   17:42Агенцiя

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Чернігівщині, 50 військовослужбовців з різних частин взяли участь у командному турнірі з боксу.

Змагання проходили за правилами Міжнародної асоціації аматорського боксу АІВА в кількох вагових категоріях.

В результаті запеклої спортивної боротьби перемогу святкували боксери 354–го навчального механізованого полку.

Суддівську колегію, до якої увійшли відомі українські боксери, очолював начальник фізичної підготовки та спорту навчального центру підполковник Владислав Суспо.

- Ми зробимо такі змагання традиційними, - сказав начфіз «Десни». Вже у вересні, на День фізичної культури та спорту, в навчальному центрі планується проведення відкритого фестивалю бойових єдиноборств, в якому, крім боксерів, візьмуть участь й спортсмени–рукопашники. Також командування навчального центру планує залучати до змагань й військовослужбовців з інших гарнізонів, - сказав Владислав Суспо.

Віктор Ануфрієв
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.