Дмитро Митрофанов здобув ліцензію на Олімпійські ігри-2016
Надзвичайно яскраву та, беззаперечно, одну з найбільш важливих перемог у кар’єрі здобув Дмитро Митрофанов, дворазовий чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату Європи, представник боксерського клубу «Українські отамани».
Митрофанов
В рамках професійного вечора боксу APB, який проходив у Москві, Дмитро Митрофанов переміг потужного француза Мішеля Тавареза та ЗДОБУВ ПЕРШУ ДЛЯ УКРАЇНИ ОЛІМПІЙСЬКУ ЛІЦЕНЗІЮ НА ІГРИ 2016 РОКУ.
Захопивши ініціативу з перших секунд, Дмитро не відпускав суперника у жодному з раундів та активно доводив свою перевагу над опонентом. Переламним у поєдинку став шостий раунд, по завершенню якого секунданти французького боксера відмовилися від продовження поєдинку.
Таким чином, Дмитро Митрофанов перемігши Тавареза здобуває вкрай важливу перемогу, яка гарантує для нашого боксера потрапляння на Олімпійські ігри 2016 року, які прийматиме Бразилія. Окрім того, у вересні поточного року Дмитро Митрофанов проведе бій за чемпіонський пояс AIBA Pro Boxing у вазі до 75 кг.
http://noc-cn.org/
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.