М’ячі для вихованців спортивних шкіл
Чернігівська обласна федерація футболу вчергове зробила свій внесок у розвиток дитячо-юнацького футболу на Чернігівщині.

Вихованцям Спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву з футболу «Юність» та «Десна» вручено футбольні м’ячі, які стануть суттєвою допомогою у забезпеченні начально-тренувального процесу.
Одночасно хотілося б зазначити, що вихованці СДЮШОР «Юність» – учасники вищої ліги, а учні СДЮШОР «Десна» – гравці першої ліги Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості підтримує переселенців 18:40
Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговцявідповідно на Корюківщину.
Поліція Чернігівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху 18:15
Співробітники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.
Мобільний клас із мінної безпеки курсує Чернігівщиною 17:51
Сьогодні киїнські ліцеїсти мали змогу дізнатися про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів їх види, наслідки необережного поводження, а також основні вимоги у разі виявлення підозрілих предметів.
Патрульні виявили медпрепарати, які можуть бути наркотичними речовинами 17:09
Вчора на стаціонарному посту "Кіпті" патрульні поліцейські під час контролю транспортних засобів звернули увагу на громадянина, що був пасажиром мікроавтобусу Mercedes.
В пам'ять поліцейських, які героїчно загинули під час оборони Чернігова, висадили вічнозелені дерева 16:23
Сьогодні співробітники поліції разом з родинами загиблих колег висадили туї на знак вічної пам’яті про Володимира Настича, Дмитра Музирьова, Дмитра Лук’яненка та Олексія Христенка