Перша Олімпійська ліцензія Сіверського боксу
26 червня в Москві відбувся професіональний вечір боксу, де чернігівський атлет Дмитро Митрофанов — представник спортивного товариства "Колос", вихованець чернігівської школи вищої спортивної майстерності здобув одну з найбільш важливих перемог у кар’єрі, подолавши француза Мішеля Тавареза.
Дмитро захопив ініціативу з перших секунд і не відпускав суперника у жодному з раундів та активно доводив свою перевагу над опонентом.
Переламним етапом у поєдинку став шостий раунд, по завершенню якого секунданти французького боксера відмовилися від продовження поєдинку.
Таким чином, перемога гарантує Дмитру Митрофанову участь в Олімпійських іграх 2016 року, що відбудуться у Бразилії.
Окрім того, у вересні поточного року боксер проведе бій за чемпіонський пояс за версією AIBA Pro Boxing у вазі до 75 кілограм.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.