Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 16:07:13

Ветерани чернігівського футболу повернулися з Митіщ із кубком

01.03.2012   12:13

Х Міжнародний турнір з футболу на Кубок голови міського поселення Митіщі (Московська область, Росія) серед команд ветеранів міст-партнерів виграла чернігівська "Десна".

За інформацією начальника відділу по фізичній культурі та спорту міської ради Олександра Стецька, турнір проходив 24-25 лютого. У ньому взяли участь команди "Митіщі" м. Митіщі (Росія), "Крайс Дюрен-Ельф" м. Дюрен (Німеччина), "Десна" м. Чернігів (Україна), "Торпедо" м. Жодіно (Білорусь), "Ангара" м. Ангарськ (Росія) та "Екранас" м. Паневежис (Литва).

У перший день турніру ветерани чернігівської "Десни" з рахунком 1:1 зіграли з російськими командами "Ангара" та "Митіщі" (голи забили С. Петренко та Ю. Надточій) і впевнено перемогли німецьку команду "Крайс Дюрен-Ельф" 4:0 (С. Чесноков - 2, В. Лобанов, С. Сапронов.

Напружено проходили ігри другого турнірного дня. Кожна з команд провела по п'ять зустрічей із суперниками. Чернігівці, перемігши команди "Торпедо" 2:1 (С. Алексаненко, В. Стоян) та "Екранас" 1:0 (В. Стоян), зайняли перше місце та здобули Кубок голови міського поселення Митіщі. А футболіст чернігівської "Десни" В. Лазаренко визнаний кращим гравцем турніру.

"До ювілейного турніру запросили тих футболістів, які брали участь у найперших турнірах 2002- 2004 років. До речі, наші ветерани майже завжди виборюють призові місця, а кубок уже не вперше потрапляє до Чернігова", - зазначив О. Стецько.

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.