Олена Костевич у складі жіночої збірної команди України стала чемпіонкою Європи у стрільбі
У Маріборі (Словенія) завершився фінал чемпіонату Європи зі стрільби з пістолета у жінок на дистанції 25 м, на якому українки завоювали "золото" в командному турнірі, а лідер команди Чернігівська колосівка Олена Костевич стала бронзовим призером в особистому турнірі.
В особистому турнірі Костевич посіла 3-е місце у півфінальному раунді, а в медальному матчі за "бронзу" виявилася точнішою Ніно Салуквадзе з Грузії- 7:5 (587:585).
Чемпіонкою Європи у цьому виді програми стала Софія Чонка з Угорщини, яка у фіналі "перестріляла" Вікторію Чайку (Бєларусь) - 8:6 (580:583).
У командному заліку в українок Олена Костевич, Катерини Зеленської і Оксани Камінської виявилося в сумі 1734 бали, що дозволило їм на одне очко обійти команду Росії (1733) і на 5 пунктів - спортсменок із Болгарії – 1729.
Це перші медалі збірної України на Чемпіонаті Європи зі стрільби з малокаліберної зброї та стендової стрільби.
Турнір проходить у Маріборі (Словенія) з 21 по 31 липня.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».