Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 08:56:03

"Олімпійське літо" у Снов`янці

23.07.2015   10:13

Спортивно-масовий захід «Олімпійський день», який проводить Чернігівське обласне відділення Національного олімпійського комітету України у дитячих санаторно-оздоровчих закладах і при шкільних таборах Чернігівщини, пройшов 22 липня у дитячому оздоровчому таборі «Електронік», що в селі Снов’янка Чернігівського району.

Понад 200 дітей взяли участь у спортивних естафетах. Після короткої церемонії відкриття заходу, урочистого підняття прапора НОК України та винесення олімпійського вогню, старший вихователь табору Вовк Анатолій відкрив «Олімпійський день».

Від імені Чернігівського обласного осередку НОК України Олександра Шелкова привітала юних олімпійців та вручила подарунки організаторам. Юні олімпійці показали які вони талановиті. Дівчата танцювали, співали, а хлопці виявилися здібними капуеристами. А після, усі взялися до виконання спортивної програми.

Микола Левадський відкрив олімпійський забіг та разом із учасниками подолав дистанцію у 500 метрів. Дітлахи з великим задоволенням змагалися в командних естафетах, виявляючи свою спритність, швидкість і вправність у поводженні з різними м’ячами та згуртованість, що сформувалася у загонах за нетривалий час їх спільного перебування в оздоровчому закладі.

Кожен успіх тієї, чи іншої команди викликав неймовірну радість її учасників та прихильників. Впродовж кількох годин на майданчику панувала атмосфера справжнього спортивного суперництва. Всі отримали заряд адреналіну від спортивної боротьби та велику порцію позитивних емоцій.

Усіх учасників нагородили сертифікатами та подарунками від Чернігівського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини