У Чернігові відбувся благодійний футбольний турнір за участю команд зірок шоу-бізнесу та військових
У Чернігові, у рамках благодійної акції «Матч за мир та єдність», пройшов футбольний турнір у підтримку військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході нашої держави.
Захід відбувся за участю команди зірок естради, кіно та шоу-бізнесу ФК «Маестро» та збірних команд Генерального штабу Збройних Сил України, оперативного командування «Північ» та органів місцевого самоврядування. Перед початком змагань гравці і вболівальники вшанували пам’ять загиблих учасників АТО, після чого виконали Державний гімн України та підняли Державний прапор.
Чернігівські шанувальники футболу провели на стадіоні майже п’ять годин. Переможцем змагань стала команда органів місцевого самоврядування, друге місце посіла команда ФК «Маестро», а на третьому опинилася збірна Генерального штабу Збройних Сил України, а на четвертому – збірна оперативного командування «Північ».
Чернігівські «футбольні баталії» вихідного дня стали частиною Всеукраїнського туру ФК «Маестро», основною метою якого є надання допомоги підрозділам, які виконують завдання в зоні АТО, а також пораненим військовослужбовцям Збройних Сил.
Після закінчення усіх матчів, які визначили першість команд, відбулося нагородження переможців. Військові посадовці та чиновники обласного центру привітали команди-призери і вручили їм кубки, медалі та подарунки. А гравці в свою чергу розповіли, що чудово провели час і отримали задоволення від гри.
Також під час футбольного турніру громадські активісти організували збір коштів на підтримку воїнів АТО.
Останні новини Чернігівщини
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 13:44
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетна мешканка міста Ніжин. Зловмисницю затримали, їй загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Фіксація та документування збитків агросектору – у діалозі з підприємцями 13:13
Днями на черговій онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу» говорили про фіксацію та документування збитків в аграрному секторі, спричинених збройною агресією російської федерації. Про практичні аспекти та механізми подання заяв розповіли представниці міжнародної благодійної організації Project Expedite Justice (PEJ).
Чернігівщина отримає 487,2 млн грн від уряду для підготовки до наступної зими в межах Плану стійкості регіону 12:48
Під час візиту Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко на Чернігівщину минулого тижня начальник ОВА В’ячеслав Чаус представив План стійкості області.
Допомога сім’ям загиблих Захисників України та чернігівцям із пошкодженим житлом: чергові виплати 12:27
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення у рамках міських соціальних програм, що направлені на підтримку чернігівців, які постраждали внаслідок російської військової агресії.