Десна: після Одеси – Київ
15 липня "Оболонь–Бровар" і "Десна" зіграли між собою другий спаринг у нинішньому підготовчому періоді. На початку місяця у Бучі команди розійшлися миром (1:1). А ось вчорашня зустріч на "Оболонь-Арені" закінчилася перемогою господарів поля, які на 27–ій хвилині реалізували пенальті.
"Оболонь-Бровар" (Київ) - "Десна" (Чернігів) - 1:0 (1:0)
Гол: Слободян (27 пен)
"Оболонь-Бровар": Федорівський (ВНП, 45, Піцан, 66) — Пінчук (Рустамов, 67) Аблітаров (Ульянченко, 82), Корнєв (Гордійчук, 58), Кіцута (ФНП, 76) — Фаворов (Яцик, 74), Проневич (К. Коваленко, 58), Продан (Порохня, 72), І. Коваленко (Є. Шевченко, 63), Слободян (Бровченко, 63), Шевчук (Рябцев, 61)
"Десна": Сітало (Шевченко, 69), Жук (Малюк, 66), Мельник (Іоша, 66), Єлісєєв (Квачов, 76), Сухомлінов (Смалько, 76), Щедраков (Кондратюк, 58), Чепурненко, Кравченко (Грищенко, 58), Картушов (Чуланов, 76), Бовтрук (Коновалов, 76), Окодува (Дарцімелія, 22; Каркошкін, 69).
Відзначимо, що розташування "Десни" залишив півоборонець Кисіль. Перед поїздкою команди на турнір в Одесу він встиг побувати на перегляді в білоруському БАТЕ. І ось знову налаштувався на зарубіжжя, Тим часом напередодні ініціював своє повернення у "Десну" воротар Шевченко.
Після двох днів відпочинку чернігівці проведуть заключні дні передсезонної підготовки у Києві, Звідки і вирушать на стартовий матч в Охтирку.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.