Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 08:42:44

Містер і міс фітнеса

24.02.2012   17:29Агенцiя

Тиждень факультету це дуже веселе та цікаве свято, як для викладачів, так і для студентів, котрі мають можливість продемонструвати всі свої таланти.

Останні дні цього тижня видалися дуже насиченими для факультету фізичного виховання Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

У четвер, 23 лютого, в спортивній залі університету відбулися інтелектуальна гра “Пізнай свої здібності”, в якій студенти другого курсу змагалися за звання найрозумнішого, демонструючи ерудицію і знання та конкурс “Містер і міс фітнеса”.

Змагання з фітнесу проводилися в різному темпі під приємну музику, відповідно до стилю. Глядачі підтримували свої улюблені команди, а суддівська колегія уважно спостерігала за технікою та синхронністю виступів.

24 лютого всі бажаючі мали змогу зустрітися з переможцем Всесвітньої Універсіади Ольгою Завгородньою та бронзовим призером Ігор ХХІХ Олімпіади з важкої атлетики Наталією Давидовою. Спортсменки поділилися власними секретами успіху в професійному спорті, а також порадили молоді завжди бути наполегливими, відповідальними та рішучими у своїх прагненнях до перемоги.


Олексій Семешко, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.