Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 11:40:08

Обласна рада товариства "Динамо" відзвітувала і обрала нового голову

01.07.2015   17:43Агенцiя

Чернігівську обласну організацію ФСТ «Динамо» України очолив начальник УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін. Його кандидатуру одностайно підтримали делегати 15-ї звітно-виборчої конференції обласного підрозділу «Динамо», проведеної сьогодні в конференц-залі УМВС.

Сьогоднішня Чернігівська обласна організація ФСТ «Динамо» налічує понад сім з половиною тисяч членів, об'єднаних у 115 первинних колективів фізичної культури. Ці ланки, в свою чергу, згуртовані у 9 об'єднаних колективів та 6 колективів фізичної культури і представляють весь спектр силових структур на Чернігівщині.

Цього разу під час засідання присутні традиційно заслухали звіт заступника голови обласної організації ФСТ "Динамо" Вадима Романова про здобутки протягом останніх років. Доповідач підкреслив, що традиційно значну частину всього загалу нагород, здобутих українцями на Олімпіадах, виборюють якраз динамівці.

Контролюючі органи, що перевіряли господарську діяльність ФСТ, зазначили, що справи "Динамо" йдуть в гору. Це свідчить про позитивну динаміку у розвитку, вміння ефективно працювати в ринкових умовах.

В скарбницю товариства вносять свою лепту і ряд підприємств, що виробляють спортінвентар, і спортивні споруди, які надають послуги усім бажаючим, і члени товариства, які сплачують внески.

Під час виборів керівництва фізкультурно-спортивного товариства на посаду голови Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» громада обрала начальника УМВС України в Чернігівській області полковника міліції Едуарда Альохіна.

Засідання завершилося урочистим врученням з рук новообраного голови Ради "Динамо" Едуарда Альохіна почесних грамот і цінних подарунків активним членам товариства, його ветеранам і початківцям.

Також конференція ухвалила звернення «Динамо» Чернігівщини до голови облдержадміністрації Валерія Куліча, в якому викладено прохання звертати більшу увагу на розвиток фізкультури і спорту, залучення ширших верств населення до здорового способу життя, а також позитивно вирішити питання бюджетної підтримки діяльності товариства «Динамо» в складних економічних умовах сьогодення.

Останні новини Чернігівщини

Отримати Витяг щодо стану розрахунків з бюджетом платникам стало значно простіше 09:57

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що органи ДПС України постійно працюють над удосконаленням процесів обліку платежів та сервісів, які дозволяють платникам зручно користуватися такими процесами за допомогою засобів ІКС «Електронний кабінет платника».

Чернігівські поліцейські протягом кількох годин розшукали та повернули додому двох зниклих дітей 09:26

За позаминулу добу з інтервалом в годину до поліції надійшли повідомлення про зникнення безвісти двох неповнолітніх дівчат різного віку.

18 липня: цей день в Україні і світі 11:21

ДЕНЬ 876 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 876 RUSSIAN AGRESSION

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини