"Легенда" проти збірної України. ФОТОрепортаж
Вчора, збірна України з жіночого футболу, провела тренувальну гру з Чернігівською "Легендою" на стадіоні ім.Гагаріна.
Звісно, гра закінчилася перемогою збірної з рахунком 4-0. Адже це збірна!
Тут грають кращі дівчата. Спортивні, симпатичні та ще й чудові футболістки. Але ця гра для "Легенди" те ж була цікавою. Помірятися силою з іменитим суперником те ж треба мати неабияку спортивну майстерність.
Це вам, дорогенькі, не з дворовими командами "катати" по 10 голів. Це вже вам треба із своєї сіточки виймати м'ячика. Але як би там не було, дівчата грали, боролися та демонстрували свій бійційський характер. Це ж наші юні красуні які доводять нашій "Десні", яка доречі вже розбігається, що вони можуть грати у красивий футбол та збирати глядачів на полі.
До сказаного ще хочеться добавити, що "Легенда" у своїх рядах має своїх, чернігівських вихованок.
Фоторепортаж Віктора Кошмала.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.















