Четверте місце посіла команда ОКДЮСШ
Нещодавно у спортивному залі ДЮСШ м. Жмеринка (Вінницька область) завершилася фінальна частина чемпіонату України з волейболу серед юнаків 2002 р.н і молодших «Дитяча ліга України-2015».
Варто відзначити, що у цих престижних дитячих змаганнях взяли участь 8 юнацьких волейбольних команд, а саме: СДЮШОР (Полтава), збірна Вінницької області, ОКДЮСШ (Чернігів), ДЮСШ (Ємільчине, Житомирська область), ДЮСШ (Стрий, на фото), ОДЮСШ (Дніпропетровськ), ОДЮСШ (Ужгород), ДЮСШ (Первомайський, Харківська область). Головний суддя змагань – арбітр національної категорії В. Собчеко.
Тренер з волейболу Стрийської ДЮСШ Микола Столярський відзначив, що у груповому турнірі його підопічні зустрічалися з однолітками зі збірної Вінницької області, ДЮСШ (Ємільчине) та ОДЮСШ (Дніпропетровськ). І хоч у кожній з цих ігор юні стрийські волейболісти поступилися у важкій боротьбі, зате зуміли продемонстрували високий рівень підготовки та боротьбу за кожне залікове очко. А у «втішному» фіалі за 5-8 місця спочатку перемогли своїх візаві з ОДЮСШ (Ужгород) – 3:1, а згодом і своїх «кривдників» по груповому турніру – ОДЮСШ (Дніпропетровськ) – 3:2.
У підсумку чемпіонами України стала збірна Вінницької області, друге та третє місця відповідно посіли команди СДЮШОР (Полтава) та ДЮСШ (Ємільчине).
Четверте місце посіла команда ОКДЮСШ (Чернігів). Волейболісти ДЮСШ (Стрий) ввійшли у п’ятірку кращих дитячих команд цьогорічного чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н. і молодших. Ось у якому складі виступала команда ДЮСШ (Стрий): Олег Чекан, Ростислав Кошіль, Володимир Столярський, Володимир Петрович, Ернест Яроцький, Назар Горбатий, Олег Павлик, Назар Шпак та Віталій Огородник. Тренер – Микола Столярський.
Останні новини Чернігівщини
Вагомий внесок Чернігівщини у світовий успіх української збірної з кікбоксингу 15:00
У Брісбені (Австралія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав понад 1300 учасників із 22 країн світу.
Освітній простір у безпеці: у Куликівському професійному аграрному ліцеї триває відбудова укриття та встановлено комп’ютерну техніку 14:24
У Куликівському професійному аграрному ліцеї Чернігівської області триває відбудова укриття, яке вже частково оснащене сучасною комп’ютерною технікою.
З 1 листопада 2025 року на Чернігівщині розпочинається заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 13:32
З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 24.10.2025№ 94-од,з 1 листопада 2025 року до початку весняно - літньої заборони на період нересту 2025 року, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів назимувальнихямах (в тому числі з берега).
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:54
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Програма BLOOM: як підприємцям області отримати до 30 тис. доларів на розвиток власної справи 12:24
Підприємці Чернігівської області можуть отримати грантові кошти в межах Програми BLOOM «Створення засобів для існування та можливостей для оптимізованих ринків».