Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 09:58:39

Шахові змагання

14.02.2012   07:52Агенцiя

12 лютого в приміщенні ДЮСШ ФСТ «Україна» відбувся шаховий матч між збірними командами м.Чернігова та Чернігівського району.

Матч був присвячений героїчним подіям  - Бою під Крутами, на честь героїв, які полягли в нерівній боротьбі, захищаючі незалежність України від московських загарбників.

На початку змагань з вітальним словом до присутніх звернулись голова відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської районної Державної Адміністрації Олександр Чаус, заступник голови відділу по фізичній культурі та спорту Чернігівської міської ради Василь Шокун, голова Чернігівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів Валерій Рябченко та міжнародний майстер спорту з шахів Олександр Носенко. Зокрема, в своїй промові Валерій Рябченко наголосив – "… В бою під Крутами загинув справжній цвіт української нації – молоді патріоти, які захищали незалежність України. Сподіваюсь, що в Україні більше не повторяться такі події, а втрати будуть тільки на шахівницях спортсменів …".

Матч відбувався в складній  боротьбі, команда Чернігова виставила кращих шахістів міста, у складі команди Чернігова грали три міжнародних майстри спорту,  та  майстер ФІДЕ, проти кандидатів в майстри спорту та гравців першого розряду, які вперше вийшли в складі новоствореної команди Чернігівського району.

За підсумками змагань,  сильнішою виявилась команда м. Чернігова, рахунок у першому турі – 6:4, та в другому – 3:7. Кращими гравцями, які здобули 2 очки, від команди міста стали – Носенко, Сущов, Гук та Шпак, від команди Чернігівського району – Гладиш.

Після завершення змагань відбулось нагородження спортсменів. Учасники матчу висловили щиру подяку Конгресу Українських Націоналістів, який надав фінансову допомогу в проведені змагань.

Прес-служба ЧОО КУН

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини