Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 08:36:01

В “Десні змагалися на лижах”

13.02.2012   11:36

Військовослужбовці 169-го навчального-центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі “Десна” на Чернігівщині вкотре доказують, що навіть в лютий мороз можна і потрібно займатися спортом. В таку пору року найкраще це робити звісно на лижах. Приклад подали воїни навчального механізованого полку, яким командує підполковник Віктор Ніколюк.

Минулої неділі майже 50 курсантів змагалися в естафетній гонці на лижах.

Команду кожної роти представляли 4 строковики. Кожен повинен був проїхати на лижах півтори кілометри і передати естафету своєму товаришу. Найкращий командний результат – 6 кілометрів за 30 хвилин. А в особистому заліку відзначився курсант Михайло Чигмарьов. Він пробіг на лижах півтори тисячі метрів всього за 7 хвилин.
– Це дуже хороший результат, – сказав спорторг навчальної роти капітан
Юрій Тіщенко.

Деякі строковики пробігли зазначену відстань за час, який дорівнює нормам другого та першого розряду.
Кращих спортсменів та команди загалом командування військової частини нагородило грамотами, подяками, солодощами та гарячим чаєм.
– До змагань солдати та офіцери готувалися майже два тижні по кілька
годин на день, – повідомив начальник фізичної підготовки та спорту 354-го навчального механізованого полку капітан Владислав Суспо.

За його словами вже незабаром такі змагання пройдуть на рівні дивізії, де змагатимуться солдати, контрактники та офіцери з усіх військових частин 169-го навчального центру.

Владислав Суспо також зазначив, що у багатьох солдат є велике майбутнє у спорті.
– Таких юнаків потрібно навчати, давати їм змогу особисто тренуватися.
Можливо хтось із них залишиться на військовому контракті та в майбутньому представлятиме Збройні Сили та Україну на міжнародній спортивній арені, – підсумував офіцер.

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.