Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 00:31:53

Чернігівський паралімпієць Ігор Рептюх здобув золото і срібло на Кубку світу з лижних гонок та біатлону

27.03.2015   09:59Агенцiя

Чернігівець Ігор Рептюх відмінно виступив на етапі Кубку світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.

У норвежському місті Сурнадал з 17 по 22 березня проходив фінальний етап Кубку світу ІРС сезона 2014/2015 з лижних гонок та біатлону, де Чернігівщину представляв вихованець Чернігівського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Ігор Рептюх.

Наш спортсмен показав відмінні результати на цих змаганнях. В перший день змагань 17 березня на дистанції 20 км вільним стилем Ігор виборов срібну медаль. 21 березня пройшла гонка 10 км класичним стилем, конкуренція виявилась дуже жорсткою, але І. Рептюх мужньо пробіг гонку і поповнив свою скарбничку срібною медаллю.

В останній день змагань 22 березня, незважаючи на погані погодні умови, наш спортсмен став володарем золотої нагороди на дистанції 15 км гонка біатлон, вигравши в норвежця Улсета.

В загальному заліку Ігор Рептюх посів 3 місце в біатлоні на Кубку світу.

Вітаємо нашого спортсмена та його тренерів Андрія Литвинця і Володимира Сторожка з яскравими успіхами і перемогою!

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.