Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 10:18:14

Відбулася чергова нарада щодо реорганізації Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності

25.03.2015   09:33Агенцiя

24 березня голова обласної ради Микола Звєрєв провів чергову нараду щодо виконання рішення обласної ради від 23 січня 2015 року «Про реорганізацію комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» Чернігівської обласної ради шляхом приєднання до комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту» Чернігівської обласної ради».

У заході взяли участь голова профільної постійної комісії обласної ради з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму Іван Чаус та члени комісії - Микола Дейкун, Едуард Шуман, Валентин Курінний, заступник начальника Управління комунального майна Сергій Свиридов, відповідальні працівники виконавчого апарату обласної ради, представники спортивного осередку Чернігівщини.

Микола Звєрєв нагадав присутнім, що під час першої наради, яка відбулася 5 березня, було внесено пропозиції стосовно вирішення проблемних питань, що виникли в результаті проведення реорганізації двох спортивних шкіл. З цією метою обласною радою підготовлено та направлено відповідні листи до Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму та Міністерства молоді та спорту України з пропозицією щодо необхідності внесення змін до чинного законодавства з метою запровадження контрактної форми трудового договору для керівників шкіл вищої спортивної майстерності.

Крім того, протокол попереднього засідання був надісланий і на розгляд обласній державній адміністрації, зокрема - Департаменту сім'ї, молоді та спорту.

Також керівник наголосив, що важливо з реорганізованої школи вищої спортивної майстерності зробити потужний спортивний заклад в області.

Про виконання протокольних рішень наради від 5 березня присутніх поінформував заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Ігор Григорєв. Він зазначив, що за рішенням колегії Департаменту запропоновані ініціативною групою пропозиції, обов'язково будуть внесені в проект Положення реорганізованої спортивної школи, якщо ці зміни не матимуть протиріч з нормативно-правовими документами. Зокрема, це стосується конкурсної основи обрання директора, введення в штатний розпис двох заступників, відповідно з індивідуальних та ігрових видів спорту, кадрових питань та інше.

Голова профільної постійної комісії Іван Чаус акцентував увагу на прозорості структури спортивної школи та необхідності найскорішого прийняття змін в законодавство щодо створення контрактної основи для призначення керівника реорганізованого комунального закладу.

Микола Звєрєв, в свою чергу, підкреслив, що спортсмени самі повинні вирішувати, хто керуватиме школою, разом з тим у школі має бути забезпечене рівне і неупереджене ставлення керівництва закладу до всіх видів спорту.

Під час діалогу учасники наради також обговорили повноваження наглядової та педагогічної рад в спортивному закладі, можливі процедури обрання директора, його фінансово-економічний напрямок роботи тощо.

Підсумовуючи роботу наради, голова обласної ради Микола Звєрєв закликав усіх присутніх до співпраці у пошуках фінансів та залученні всіх інших ресурсів, необхідних для розвитку спорту в Чернігівській області.

Наступне засідання щодо виконання рішення обласної ради «Про реорганізацію комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» шляхом приєднання до комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту» вирішено провести після Великодня.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень 09:37

Платниками податків Чернігівщини за 7 місяців поточного року сплачено 2909,2 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше минулорічного показника за відповідний період майже на 175 млн гривень.

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн 09:25

Примусове виконання рішень судів є завершальною стадією судового провадження, у ході якої реально поновлюються інтереси держави.

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена 09:19

Правоохоронці задокументували факт одержання учасниками угруповання частини від визначеної суми – 30 тисяч гривень. Наразі обом зловмисникам повідомлено про підозру.

Бахмач: під час ліквідації пожежі в квартирі рятувальники вивели з небезпечної зони двох пенсіонерів

Бахмач: під час ліквідації пожежі в квартирі рятувальники вивели з небезпечної зони двох пенсіонерів 09:11

7 серпня о 06:04 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, по вул. Першотравневій в районному центрі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини