Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 20:17:04

Перше загальнокомандне місце посіла команда Чернігівської області

19.03.2015   08:25Агенцiя

Чернігів приймає кращих кікбоксерів України

За підтримки Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства "Україна" з 12 по 15 березня ц.р. в Чернігові зібралися кращі кікбоксери щоб поборотися за найвищу нагороду чемпіонату ЦР ФСТ "Україна" серед дітей, старших юнаків та юніорів. В Чернігові це вже в третє проходить чемпіонат такого рівня та один раз проходив Кубок України з кікбоксингу.

Проведення в Чернігові турніру такого рівня стало можливим завдяки видатним досягненням наших спортсменів: заслуженого майстра спорту України, восьмиразового чемпіону світу з кікбоксингу Романа Власенка, майстра спорту України міжнародного класу, п'ятиразового чемпіона світу з кікбоксингу Сергія Шрама, дворазового чемпіона світу з кікбоксингу Михайла Єрка та інших. Підтримати спортсменів та друзів-тренерів на змагання приїхав представник НОК України, перший Олімпійський чемпіон по греко-римській боротьбі Вячеслав Олійник. В змаганнях прийняло участь 320 учасників, 20 команд з 16 областей України.

За підсумками проведення змагань перше загальнокомандне місце посіла команда – Чернігівської області, друге – Львівської, третє – Київської області.

В кінці квітня на початку травня у Португалії буде проходити Чемпіонат світу де Україну будуть представляти кращі переможці цього турніру.

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини