Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 08:39:24

Гімнастки достойно представили Чернігів на Кубку з художньої гімнастики в Ужгороді

18.02.2015   10:09Агенцiя

З 7 по 11 лютого Ужгород зустрічав красунь-гімнасток з усієї України на Кубку з художньої гімнастики.

В змаганнях взяли участь більше ста учасниць, які виступали за програмою майстрів спорту. Дівчата змагались в двох категоріях: особистій першості та групових вправах.

В індивідуальних вправах перемогу здобула Ганна Різатдінова. Нині гімнастка тренується в школі Дерюгіних, під керівництвом головних тренерів України – Альбіни Миколаївни та Ірини Іванівни. Анна вже впродовж декількох років є найкращою гімнасткою країни, неодноразовою призеркою чемпіонатів світу та Європи, а також учасницею Олімпійських ігор.

У групових вправах брали участь 18 команд з різних областей України. Команду Чернігівської області представляли гімнастки школи вищої спортивної майстерності: майстри спорту - Юлія Степаненко, Аліна Король; кандидати в майстри спорту - Юлія Дубіна, Діана Спешилова та Дар’я Фурман. Добре виконавши вправу зі стрічками, гімнастки потрапили до фіналу, де змагалися з найсильнішими командами всієї України. За результатами Кубку чернігівська команда посіла шосте місце.

За свої успіхи дівчата завдячують головному тренеру області – Юлії Бориско, яка щодня протягом багатьох років плідно працює з гімнастками, та Ользі Багінській - тренеру групи спортивно-педагогічного удосконалення ЧНПУ імені Шевченка, кандидату педагогічних наук, доценту.

На Кубку України за програмою майстрів спорту дебютувала Марина Петроченко, вихованка ДЮСШ «Чернігів», а нині - школи Дерюгіних. Продемонструвавши суддям та глядачам високу майстерність Марина у складі команди міста Києва стала призеркою Кубку України у командній першості.

Вітаємо наших дівчат із вдалими виступами та зичимо їм нових спортивних звершень!

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ