Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 08:42:00

Податківці Чернігівщини стали на лижі

07.02.2012   10:41

Для працівників податкової вже стає доброю традицією збиратися на початку лютого на чернігівські лижній базі.

Учасників лижних перегонів більше сотні з усіх районів області. Попри мороз, всі з гарним настроєм чекають на старт змагань. В програму цьогорічних гонок включили чотири види, загальнокомандні змагання та особисті серед чоловіків, жінок та дітей, минулого року була ще й сімейна естафета, однак цьогоріч від неї вирішили відмовитись.

Головний податківець області Валентин Осипенко себе відносить до категорії ветеранів, тому участі в змаганнях не бере. Пильно стежить за перипетіями змагань. Спортивні заходи для працівників податкової служби традиційні. Їх збірна команда — регулярний учасник обласної Динаміади.

Головним фаворитом гонки всі вважають Станіслава Петрика. Минулого року він святкував тут перемогу. Цьогоріч планку опускати не збирається. Перш ніж самому стати на лижі, вболіває за свого сина, який виступає в перегонах серед дітей. Той свого батька не підвів - фінішував першим. Секрет перемоги родини Петриків — регулярні заняття фізкультурою.
 
Станіслав Петрик і цьогоріч в особистому заліку став першим. В загальнокомандному — найкращу швидкість показало управління податкової міліції ДПС в Чернігівській області.
Дивіться також останні випуски теленовин (папка "факт-новини")

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1874

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.