Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 15:08:37

Відкрита першість чернігівської ДЮСШ-1 з легкоатлетичного триборства

04.02.2015   13:22

Нещодавно Чернігівська міська федерація легкої атлетики разом із Чернігівським обласним осередком НОК України організували та провели на базі спортивного залу ЗОШ № 2 міста Чернігова відкриту першість ДЮСШ-1 з легкоатлетичного триборства, присвячену ХІІ зимовому Європейському олімпійському фестивалю.

У змаганнях взяли участь вихованці дитячо – юнацьких спортивних шкіл міста Чернігова та двох районів. Понад 40 дітлахів зібралися у спортивній залі, щоб позмагатися за звання найспритнішого та найшвидшого.

А переможцями стали:
- серед дівчат 2002 р.н. - Маркова Анна;
- серед юнаків 2002 р.н. - Біда Ростислав, срібними та бронзовими призерами - Сагайдачна Олена і Повод Ірина;
Серед дівчат 2003р.н.- 1 місце - Рибалко Софія;

Серед юнаків 2003р.н. - 1 місце - Сердюк Ілля, 2 місце - Городна Настя, Романенко Саша, 3 місце - Розумна Наталія, Іщенко Ліля, Костирко Єгор;

Серед дівчат 2004 р.н. - 1 місце - Ішутко Анна;

Юнаків 2004 р.н. - 1місце - Лушніков Іван, 2 місце - Клименко Єгор, 3місце - Джур Марина;

Серед дівчат 2005 р.н. - 1 місце - Ткаченко Анна;

Серед юнаків 2005 р.н. - 1місце - Бабушкін Саша, 2місце - Овсієнко Ксенія, Полевик Артем, 3 місце - Петькун Карина, Короткий Віталій.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.