"Олімпійська книга" поїхала в Білорусь
Шахи - гра інтелектуалів, відкриває особливий, захоплюючий світ суперництва і азарту. За підтримки обласного осередку НОК України КДЮСШ № 1 знову радо прийняла змагання шахових надій – міжнародний турнір з активних шахів «Кубок директора», повідомляє Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок.
Одночасно в трьох залах дитячо- юнацької спортивної школи 118 шахістів всіх вікових груп боролись за призи. Вже в четвертий раз проводиться цей турнір і щороку він набирає все більшого успіху та популярності. На цей раз в ньому прийняли участь шахісти із Білорусі та п’ятнадцяти міст України.
Учасники були розподілені в трьох вікових турнірах:
- турнір «А1» (вік 10-12 років) – 32 учасники;
- турнір «А2» (з 2005 року народження та молодші) – 29 учасників;
- турнір «Б» (2001 рік народження та старші) – 57 учасників.
Змагання проводили по швейцарській системі з контролем часу – 25 хвилин до кінця партії кожному гравцю. Турнір «Б» проходив в дев’ять турів, а турніри «А» в сім турів.
Турнір пройшов в гострій, безкомпромісній боротьбі і не залишив байдужим нікого з глядачів. Головний суддя змагань Ю.Куценко відмітив прагнення кожного учасника, особливо дитини до перемоги.
Переможцями турніра «Б» стали: 1 місце – Володимир Примиренко (Ніжин), 2 місце – Віктор Самосюк (Київ) та 3 місце – Володимир Міхальський (Ніжин). Серед ветеранів перше місце посів Леонід Мельниченко (Ріпки), а серед юніорів найсильнішим виявився Ярослав Кельбас (Глухів). Переможцями турніра «А2» стали: 1 місце – Платон Гальперін (Чернігів), 2 місце – Ростислав Малиновський (Київ), та 3 місце – Андрій Нестеренко (Ніжин). Переможцями турніру «А1» стали: 1 місце – Максим Царук (Гомель), 2 місце – Давид Пожар (Чернігів), та 3 місце – Евгеній Гончаров (Гомель). У командному заліку перше місце та «Кубок директора» завоювала команда міста Гомеля, на другому місці команда КДЮСШ №1, та на третьому шахісти ДЮСШ «Україна».
Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами. Та в рамках проведення Всеукраїнської акції НОК України «Олімпійська книга» відповідальний секретар обласного осередку НОУК України Ніна Лемеш вручила книги на олімпійську тематику гостям з Білорусі.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.