Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 23:33:29

Чернігівська спортсменка Олена Костевич та її тренер Ігор Чередінов отримали державні нагороди

17.11.2014   11:18Агенцiя

11 листопада, за дорученням Президента України, Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов вручив державні нагороди видатним українським спортсменам та тренерам – за досягнення високих спортивних результатів на ХХІІ зимових Олімпійських Іграх та XXVII Всесвітній літній Універсіаді, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України.

Зокрема, орденом Княгині Ольги І ступеню нагороджено Олену Костевич, чемпіонку XXVII Всесвітньої літньої Універсіади з кульової стрільби, олімпійську чемпіонку, багаторазову призерку міжнародних змагань.

Орденом Данила Галицького нагороджено Ігоря Чередінова, особистого тренера Олени Костевич.

Ордени і медалі отримали й інші видатні спортсмени та їхні тренери.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини