Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 травня, 11:34:46

Грузинський активіст хоче згуртувати народи України та Росії

11.11.2014   10:17Агенцiя

Грузинський активіст Нодар Беридзе у квітні-травні 2015 року організує міжнародний велотур Київ-Мінськ-Москва. Мета велотуру - згуртувати сусідні народи та зупинити війну в Україні.

Про це активіст із Батумі заявив 8 листопада під час прес-конференції у Чернігові. Наразі Нодар завершує свій перший велотур 22-ома областями України і 10 листопада, по приїзду до Києва, розпочне підготовку до міжнародного туру "Всі за мир".

Нодар планує звернутися по допомогу з організацією до президента Білорусі Олександра Лукашенка, як до ініціатора багатьох зустрічей України та Росії. Він також закликає президента України Петра Порошенка підтримати ідею.

"Нам нужен результат. Не просто прокатиться и все: "Цырк приехал - цырк уехал". Нам нужно прекращение стрельбы. Поэтому, определены конкретные цели" - розповів Нодар.

Під час туру планується кожного дня о 9:55 оголошувати годину миру в Україні. У цю годину кожен повинен буде помолитися за мир чи зробити щось у знак припинення війни. Також активіст хоче, щоб під час велотуру кожний обласний центр України "простягнув руку дружби" трьом обласним центрам Росії. Тим самим підкреслити небажання сусідніх народів війни між їхніми країнами.

Ідея велотуру належить грузинському спортсмену та веломандрівнику Джумберу Лежаві, який помер 25 липня цього року. Саме тому Нодар Беридзе взяв на себе організацію ідеї свого земляка. Перед туром Київ-Мінськ-Москва він планує проїхатись Україною зимовим екстремальним велотуром. Проїде він його сам. Брати під свою відповідальність когось ще - не хоче.

Текст і відео Garmata.

Останні новини Чернігівщини

 Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи

Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21

Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами

Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49

На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:46

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.

12 травня: цей день в Україні і світі

12 травня: цей день в Україні і світі 08:44

День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини