Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 23:07:20

Чернігів: визначено переможців обласних змагань на кращу ланку газодимозахисної служби

25.09.2014   08:06

23 вересня у Чернігові, на гарнізонній базі газодимозахисної служби Управління ДСНС України, відбулися обласні змагання серед 32 команд пожежно-рятувальних підрозділів Чернігівщини на кращу ланку газодимозахисної служби.

На першому, теоретичному, етапі рятувальники відповідали на запитання з організації роботи газодимозахисної служби. А другий, практичний, етап включав у себе кілька вправ: оперативну перевірку та одягання протигазів, рятування постраждалого із задимленого підвалу димокамери, подолання 30-метрової дистанції з двома 50-кілограмовими вантажами, підйом по висувній драбині на 3-й поверх учбової башти та рятування постраждалого за допомогою рятувальної мотузки.

На завершення, учасники проводили бойове розгортання від пожежного автомобіля на гасіння умовної пожежі.

Слід зазначити, що вправи виконувалися за умов, максимально наближених до реальних, а успіх команди залежав від злагоджених спільних дій усіх газодимозахисників та їх професійної майстерності.

За результатами нелегкої боротьби призові місця вибороли газодимозахисники Чернігова. Переможцем стала команда 2-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Переможців нагородили дипломами та цінними подарунками.
 

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини