Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 21:53:07

Завершено шостий сезон Чернігівської стрітбольної ліги

01.09.2014   14:31Агенцiя

30 серпня на спортивному майданчику чернігівської ЗОШ № 1 відбувся фінальний тур шостого сезону відкритої Чернігівської стрітбольної ліги.

Вісім кращих команд за підсумками п`яти турів регулярного чемпіонату, що тривав ціле літо, виборювали право називатися чемпіоном сезону-2014.
Всі стадії фінального туру, окрім матчу за третє місце, команди грали до двох перемог одного з суперників. Цього разу третя гра не знадобилася в жодному з протиборств.

В чвертьфіналах лише в одній парі точилася рівна боротьба, і команда, що займала у "регулярці" нижче місце пройшла далі. В інших парах лідери закономірно пройшли у півфінал.

Результати 1/4 фіналу:
ПРОВАЛ (1 місце регулярного чемпіонату, Чернігів) - ANGRY BEAVERS (8, Чернігів) - 2-0 (11:7, 11:4)
SLAM DUNK (4, Чернігів) - ОКТЯБРЬСКИЙ МОЛОТ (5, Чернігів) - 2-0 (11:8, 12:0)
НІЖИН (2) - BUTTERFLY (7, Чернігів) - 2-0 (11:4, 11:9)
УБОЙНАЯ СИЛА (3, Чернігів) - ДЕСНА WHITE (Чернігів) - 0-2 (9:11, 8:9)
Півфінали пройшли у боротьбі, але в обох парах їх лідери виграли з рахунком 2-0 у серії:
ПРОВАЛ - SLAM DUNK - 2-0 (11:7, 11:7)
НІЖИН - ДЕСНА WHITE - 2-0 (11:9, 11:7)

У фінальній серії і грі за третє місце боротьби було менше. В усіх іграх цієї стадії було зафікосовано однаковий рахунок 11:5. Третє місце здобула команда "Десна White" (Олександр Березюк, Анатолій Осипенко, Микола Лакішек, Павло Ятченко та Артур Квач), яка обіграла "Slam Dunk", а переможцями сезону вперше для себе стали гравці команди "Провал" (Рушаков Денис, Рушаков Олексій, Ігор Скіба, Антон Гуманюк, Владислав Меркулов). Друге місце у чемпіонаті завойювали представники міста Ніжина (Сергій Півень, Юрій Багмут, Віталій Ілляшенко, Сергій Паливода, Олександр Гуцик).

Під час фінального туру було також проведено конкурс дальніх кидків, в якому переміг гравець команди "Slam Dunk" Олександр Горбаченко.

Отже, це був найбільший сезон в історії Чернігівської стрітбольної ліги за кількістю команд-учасниць (20), проведених турів (6) та зіграних ігор (205).
До зустрічі у сьомому сезоні літом 2015 року!

 

 

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини