Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 16:06:12

"Хто ти, майбутній олімпієць" у Чернігові

12.08.2014   07:35Агенцiя

З метою подальшого розвитку біатлону в Чернігівській області; залучення учнівської молоді до постійних занять фізичною культурою та спортом; формування збірної команди області до участі у чемпіонаті України, за підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України в м. Чернігові на базі СДЮШОР з лижного спорту був проведений відкритий чемпіонат Чернігівської області з біатлону серед юнаків та дівчат «Хто ти майбутній олімпієць».

Визначити переможців у трьох вікових категоріях серед дівчат та хлопців прибуло шістдесят вісім юних біатлоністів. Позмагатися із чернігівськими спортсменами на старт вийшли і спортсмени Сумської, Київської областей, м. Києва. Програма змагань складалася із двох змагальних днів і включала: спринт (крос зі стрільбою), індивідуальну гонку на лижероллерах та гонку переслідування (крос зі стрільбою).

На урочистий парад відкриття чемпіонату області прибули: Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак, Виконавчий директор ФБУ Роман Бондарук, Відповідальний секретар обласного осередку НОК України Ніна Лемеш, голова обласної федерації біатлону Микола Лазаренко, директор СДЮШОР з л/с Віталій Паршуков та директор Державного центру олімпійської підготовки з біатлону Вячеслав Деркач.

Переможцями в своїх вікових категоріях стали: Антон Мигда, Ганна Болотненко, Владислав Кошовець, Анна Кривонос, Владислав Романчич, Христина Дмитренко, Денис Насико, Настя Ничипоренко та Оксана Сігеті.

Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами тап сувенірною атрибутикою НОК України.

 

 

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.